5 травня 2020 року в Путильській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Алла Горбан за допомогою Skype  провела вебінар, на якому учасники заходу знайомилися з вебресурсами ДСЗ, на яких можна отримати  додаткові знання та компетенції.  

Присутні знайомилися з основними послугами державної служби зайнятості та сучасними підходами щодо їх отримання в умовах карантину. Також йшлося про електронні сервіси державної служби зайнятості, зокрема «Електронний кабінет шукача роботи», що дає можливість розмістити резюме, уточнити заплановані та фактичні дати відвідування філії служби зайнятості. 

Окрему увагу фахівець служби зайнятості приділила «Освітньому порталу» та «Профорієнтаційній платформі», які допомагають з  оптимальним вибором або зміною людиною сфери трудової діяльності (професії) відповідно до її професійних інтересів, нахилів, здібностей, рівня професійної підготовки, стану здоров’я та з урахуванням потреб ринку праці.

Фахівець наголосила, що також безробітні громадяни мають можливість отримати інформаційні та консультаційні послуги, пройти профвідбір перед направленням на профнавчання або на співбесіду з роботодавцем.