На Новоселиччині фахівці служби зайнятості продовжують інформувати безробітних дистанційно у зв’язку з карантинними обмеженнями. 2 вересня 2020 року у Новоселицькій районній філії Чернівецького ОЦЗ  відбувся черговий вебінар на тему «Від впевненості до гармонії».

Шукачі роботи мали змогу ознайомитися з послугами та онлайн-сервісами служби зайнятості. Особливу увагу зосередили на освітньому порталі та платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри державної служби зайнятості, де можна не лише проти тестування, щоб визначити схильності до професійної сфери діяльності, а й набути нових знань та навички, котрі сприятимуть успішній самореалізації на ринку праці. «А щоб працівник був соціально захищеним, слід оформляти трудові відносини офіційно. Адже саме легальне працевлаштування даємо можливість забезпечити відповідну пенсію, оплату лікарняних тощо», - наголосила фахівець служби зайнятості Тетяна Руссу під час спілкування із безробітними.

Також учасники вебінару ознайомились із можливістю безкоштовно навчатися на міжнародній платформі Coursera. Тут можна почерпнути інформацію з питань ведення підприємництва, вивчати англійську мову для бізнесу тощо.

До вебінару долучилася головний спеціаліст бюро безоплатної правової допомоги Світлана Гузун, яка поінформувала про безоплатну первинну та вторинну правову допомогу, захист прав  та допомогу із залученням у встановленому порядку адвокатів, юристів тощо.