оп

15 січня 2019 року в Заставнівській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему «Військова служба за контрактом  - альтернативний шлях працевлаштування». Учасниками заходу стали  чоловіки  віком від 18 до 40 років двоє, з яких були учасниками АТО.

Захід відбувся за участю майора, заступника військового комісара, начальника відділення комплектування Заставнівського районного військового комісаріату Валерія Сергієнка.  Розпочався семінар з перегляду відеоролика «Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом», далі – обговорення вимог до претендентів, зокрема йшлося про умови відбору громадян на військову службу за контрактом та до резерву Збройних Сил України, а також про проходження військової служби у навчальних закладах Міністерства оборони України.

 «На військову службу за контрактом приймають громадян, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби», - наголосив Валерій Сергієнко.

Також увагу зосередили на грошовому забезпеченні військовослужбовців, яке залежатиме від займаної посади, військового звання, кваліфікації, умов та терміну проходження військової служби з гарантійними зобов’язаннями держави для військових та членів їхньої родини.

Бажаючим укласти контракт та проходити військову службу у Збройних Силах України запропонували звертатися для співбесіди і подальшого оформлення документів у Заставнівський  районний військовий комісаріат.

На завершення семінару провідний фахівець з профорієнтації Антоніна Старко ознайомила присутніх з вакансіями району та області. Обговорили питання реалізації права учасників АТО на землю, а також Постанову Кабінету Міністрів України №432, якою затверджено Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.