27 лютого 2020 року шукачі роботи Новоселиччини дізналися про можливості самореалізації у Збройних силах України.

У Новоселицькій районній філії Чернівецького ОЦЗ відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України за участю психолога військкомату Марини Луник.

Марина Луник поінформувала безробітних про те, як проходить відбір на військову службу за контрактом громадян України та військовозобов’язаних для проходження військової служби за контрактом. Шукачі роботи дізналися про переваги служби за контрактом, про перспективами кар’єрного росту, про грошове та матеріальне забезпечення військовослужбовців, соціальний та правовий захист, пільги контрактників тощо.

Фахівець з профорієнтації Тетяна Руссу розповіла про стан ринку праці в районі, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості та зазначила, що «нині служба  в Збройних силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування з достойним рівнем оплати праці».

Такі заходи проходять у рамках співпраці служби зайнятості  та  військового комісаріату та допомагають безробітним відкрити нові можливості для самореалізації, а Збройним силам України – знайти кваліфіковані кадри.