Що таке успіх? – над цим питанням розмірковували  учасниці клубу для жінок «Я це зможу!», який діє у Кіцманській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості.

Експертка з краси Неля Стоян та роботодавець Олена Мєзєнєва, працівниці служби зайнятості Ольга Філіпчук, Олена Галіцька та безробітні обговорювали на черговому клубному зібранні, як стати успішною жінкою.

Існує чимало способів охарактеризувати успіх. Для одних – це досягнення у світі, для інших – визнання, захоплення та оплески. Є люди, які вважають успіх кінцевою метою, а є такі, для кого це початок…

Учасниці клубу висловили своє бачення успіху. І  всіх поєднало те, що було близьке кожному: відчуття досягнутої мети, відчуття щастя та задоволення, впевненість у собі, душевна рівновага - це невід’ємні складові успіху. Все це ми відчуваємо тоді, коли здійснюються мрії, досягається мета, коли робиш те, що любиш, коли те, що робиш приносить бажаний результат, коли отримуєш заслужену винагороду,  коли перемагаєш, коли можеш зробити щасливим тих, хто поруч, коли щаслива сім’я.

Успішні кіцманчанки поділилися з безробітними жінками власним досвідом і тактикою, яка веде до успіху, розповіли про шлях кар’єрної та сімейної самореалізації.