24 лютого 2020 року чернівецьких роботодавців інформували щодо наслідків неофіційного найму працівників, переваг легального працевлаштування та нові можливості для бізнесу за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Фахівці Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості організували семінар на тему «Дієві форми співпраці державної служби зайнятості та роботодавців відповідно до законодавства України про зайнятість населення, у тому числі щодо сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю» за участю представників Управління Держпраці у Чернівецькій області.

Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю Валентина Панчищина надала інформацію про нормативну базу, штрафи та контроль за додержанням законодавства про працю. Учасників семінару дізналися про необхідність легалізації трудових відносин та забезпечення соціальної захищеності працівників.

Начальник відділу кредитування Філії -  Чернівецького обласного управління ПАТ «Державний ощадний банк України» Ольга Карнаух розповіла про державну кредитну програму «Доступні кредити 5-7-9%», запроваджену задля спрощення доступу мікро та малого бізнесу до банківського кредитування. Таким чином прагнуть підвищити конкурентоспроможність  українського мікро та малого бізнесу, мотивувати до створення нових робочих місць, а також повернути трудових мігрантів.