оп

11 січня 2019 року в Путильській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся семінар з техніки пошуку роботи на тему «Співбесіда з роботодавцем», в якому взяли участь безробітні, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

Учасників семінару фахівці служби зайнятості ознайомили з правилами підготовки до співбесіди, питаннями, які обговорюють з роботодавцем, а також зосередили увагу на підвищення внутрішньої мотивації до розвитку власних здібностей, необхідних для працевлаштування, на усвідомленні свого потенціалу, визначенні напрямків вдосконалення своєї особистості, психологічній підготовці для успішної самопрезентації на ринку праці.

 Профконсультант відділу активної підтримки безробітних Алла Горбан під час заходу використала відеопрезентацію «Співбесіда з роботодавцем», за допомогою якої ознайомила учасників з формами та методами самопрезентації, а також з видами співбесіди. Фахівець розповіла про скайп-інтерв’ю та скайп-співбесіду з роботодавцем , як до неї підготуватися до цього та як врахувати всі недоліки та переваги.

Присутні мали можливість ознайомитися з структурою співбесіди, загальними правилами поведінки під час співбесіди, можливими питаннями роботодавців, також учасники детально ознайомилися з основами самопрезентації, механізмом дії першого враження на роботодавця при працевлаштуванні тощо. Під час заходу безробітні  отримали  буклети «Азбука пошуку роботи» і «Як підготуватися до співбесіди з роботодавцем»,  активно їх обговорили та проаналізували.