Віртуальні співбесіди стали реальністю і, здається, залишаться з нами надовго. Щоб ваше інтерв’ю пройшло якнайкраще, варто дотримуватися кількох простих порад:

1.Уточніть формат відео співбесіди
Іноді компанії не уточнюють, у якому форматі пройде онлайн-співбесіда (аудіо чи відео), або не надсилають заздалегідь запрошення з посиланням на відеодзвінок. Аби уникнути несподіванок, раджу проявити ініціативу і запитати роботодавця, як буде відбуватися співбесіда та який інструмент вам для неї знадобиться. 

 

2.Перевірте свою техніку

Тихий звук або його відсутність, непередбачувані проблеми з камерою, неочікувані проблеми з Інтернетом або операційною системою (коли вмикаєш hangouts і твій ноутбук у цю ж секунду перезавантажується) — таке стається вкрай часто. Перед інтерв’ю перевірте свою техніку, покладіть поряд зарядний пристрій (а ще краще — одразу його підключити), перевірити швидкість Інтернету і протестувати інструмент, який ви будете використовувати для відеоспівбесіди. І все це — принаймні за 5-10 хвилин до розмови 

 

3.Знайдіть тихе місце й нейтральний фон

Якщо ви знайдете тихе місце з нейтральним фоном, вам самим буде значно простіше сконцентруватися, пильнувати за ходом розмови і презентувати себе як професіонала найкращим чином. Співбесіда — це завжди стрес, а з додатковими факторами, що відволікають, вона може стати справжнім випробуванням.

 

4.Побудуйте зв’язок із інтерв’юером

Вибудувати зв’язок можна і в онлайн-форматі. Для цього підтримуйте зоровий контакт із інтерв’юером, будьте повністю включеними в розмову і не перебивайте співбесідника, жестикулюйте, якщо це для вас природно, і посміхайтесь, якщо вам дійсно цього хочеться. 

 

Якщо виникають питання вам допоможуть у Telegram-каналі  онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy  та нададуть  фахову відповідь по телефону 0372523250