Для військовослужбовців та членів їх сімей фахівці служби зайнятості провели вебінар на тему «Технологія пошуку роботи, написання резюме та підготовка до співбесіди із роботодавцем».

Тетяна Маслова-Брукер, начальник відділу активної підтримки безробітних Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості, розповіла учасникам вебінару про основні джерела пошуку роботи. Зокрема, йшлося як використовувати інформацію з Інтернету, пропозиції кадрових агенцій, власні контакти, радіо та друковані видання тощо. Головне систематичне опрацювання джерел про вакансії. Окремо обговорили пошук вільних посад на сайті державної служби зайнятості, який є найбільшою базою можливостей для самореалізації на ринку праці. Також учасники вебінару дізналися про правила складання функціонального, хронологічного та комбінованого резюме.

А коли робота над резюме завершена, слід замислитися про підготовку до співбесіди з роботодавцем, аби незручні запитання не застали зненацька. Окрім цього, важливо знати про те, як варто себе поводити під час спілкування з працедавцем. На цьому фахівець служби зайнятості зосередила увагу учасників вебінару і зауважила на деталях, які допоможуть уникнути шахрайства під час працевлаштування.