16 серпня 2018 року у Кельменецькій районній філії Чернівецького ОЦЗ відбувся семінар на тему «Законодавство України про зайнятість населення щодо прав та обов’язків роботодавців. Впровадження в роботі сервісу «Електронний кабінет роботодавця»».

У зустрічі взяли участь  представники юридичних та фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності.

Фахівці відділу надання соціальних послуг детально зупинились на правах та обов’язках роботодавців при співпраці із службою зайнятості. Також ознайомили присутніх з сервісом служби зайнятості «Електронний кабінет роботодавця», де зареєстрований роботодавець може переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, історію направлень центром зайнятості працівників, виконання договорів на організацію громадських робіт тощо. Окрім цього тут можна переглянути звіти Форми 3-ПН, 4-ПН, які подавали роботодавці до служби зайнятості, стан укомплектування заявлених вакансій, можливість отримання такої послуги, а також дізнатися яка компенсація єдиного внеску та які заходи організовують для роботодавців.

Організатори заходу ставили собі за мету підвищити рівень поінформованості  слухачів і залучити роботодавців до більш тісної співпраці зі службою зайнятості.