Для претендента на вакантне місце резюме – це можливість презентувати себе якнайкраще, а для роботодавця – отримати інформацію про кандидатів на посаду і відібрати кращих. Тож не випадково фахівці служби зайнятості увагу безробітних зосереджують на важливості резюме та навчають як його складати.

Для зареєстрованих безробітних, які звернулися до служби зайнятості з метою пошуку роботи, в Новоселицькій філії Чернівецького ОЦЗ 28 листопада 2020 відбувся тренінг «Підготовка резюме», мета якого сформувати практичні навички написання резюме і ефективного його використання у пошуку роботи.

- У кожного претендента має бути декілька резюме, воно складається під кожну конкретну вакансію, під вимоги конкретного роботодавця з урахуванням особливостей конкретного підприємства, - зазначила  фахівець з профорієнтації Тетяна Руссу.

Учасників тренінгу ознайомили з видами, структурою та основними вимогами щодо написання резюме, переглянули зразки і приклади,  аналізували типові помилки при його написанні. Безробітним запропонували дотримуватися таких основних принципів, як структурованість, вибірковість, об’єктивність, стислість, лаконічність.

Для підготовки стислої позитивної інформації про власні компетенції присутні виконали вправу «Похвали себе». Це дало можливість знайти і оцінити свої позитивні якості та досягнення. Кожен учасник підготував макет власного резюме, який надалі буде використовуватися при пошуку роботи.