Служба зайнятості надає можливість отримати сучасний доступ до своїх послуг за допомогою вебресурсів. Що особливо актуально на період карантину, оскільки на сайті www.dcz.gov.ua  можна ознайомитись з детальним описом послуг скористатись новими сервісами. Так, 20 травня 2020 року фахівці з профорієнтації провели інформаційний вебінар для шукачів роботи «Використання вебресурсів ДСЗ для отримання додаткових знань та компетенцій». Профконсультант Тетяна Маслова-Брукер детально ознайомила безробітних з сайтом державної служби зайнятості та зазначеними сервісами:

Електронний кабінет шукача роботи, у якому є можливість:

- створити власне резюме, яке стане доступним потенційним роботодавцям та прискорить процес працевлаштування;

- Освітній портал служби зайнятості, на якому всі бажаючі можуть отримати не тільки корисні поради щодо пошуку роботи, але й підвищити власні компетенції та удосконалити навички. Серед самих популярних є :

 - курси: «Створення резюме на сайті», «Тест на визначення компетенцій для роботи в ІТ – сфері», «Генеруй бізнес-ідею. Розпочни свій бізнес», «Успішне працевлаштування: що потрібно знати?», «Мастерність спілкування з клієнтами”, та багато інших.

 - семінари:  «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості»,  «Здобуття робітничих професій у навчальних закладах ДСЗ», тощо.

Також профконсультант порадила звернути увагу на  сервіс служби зайнятості «Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри» ( profi.dcz.gov.ua), на яких можна пройти тестування і визначити рівень власних професійних інтересів, інтелекту та особистісні схильності до певного виду професійної діяльності. Це пізнавально й корисно як для дорослих, так і для школярів.

Наостанок профконсультант продемонструвала зазначені сервіси служби та дала відповіді на запитання слухачів. Шукачі роботи в свою чергу ознайомились з послугами служби зайнятості дистанційно, оскільки це дійсно найбільша база можливостей.