Для інформування про послуги та можливості державної служби зайнятості,  в рамках проведення заходів для людей з інвалідністю,  провідний фахівець з профорієнтації Вижницької районної філії Чернівецького обласного центру  зайнятості Лариса Хованець провела вебінар із шукачами роботи.    

Фахівець зупинилася на таких питаннях:

- основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання;

- електронні сервіси державної служби зайнятості;

- як отримати бажану роботу.

фахівець разом із безробітними виконали вправу «Прийняття себе», яка допоможе шукачам роботи оцінити свої можливості при працевлаштуванні.

До проведення заходу долучилася головний спеціаліст Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Коваль. Вона розповіла про діяльність організації, що забезпечує захист прав громадян, а саме осіб з інвалідністю. Зупинилася на проблемах, які виникають в громадян при виході на пенсію, а саме в документах, які потрібно вирішити в судовому порядку шляхом встановлення факту належності правовстановлюючого документу.

  • День захисту інвалідів покликаний звернути увагу громадськості на проблеми, пов’язані із захистом прав людей з інвалідністю. Вони доволі часто стикаються з проблемними правовими ситуаціями й звертаються до системи безоплатної правової допомоги за захистом своїх прав , - зазначила Ірина Коваль.