оп

16 січня 2019 року в Новодністровській міській філії відбувся інформаційний семінар для безробітних осіб на тему «Як розпочати свій бізнес?».

Директор філії Валентина Вовківська та заступник директора Інна Акименко повідомили учасникам семінару, що нині приватне підприємництво є актуальним, а особливо в місті енергетиків, адже моноструктурність Новодністовська  негативно впливає на ринок праці. Роботу мають будівельники, енергетики, а інші професії не дуже мають попит у роботодавців. Тому багато жителів міста  замислюються над питанням: «Як розпочати власну справу?».  Проте перш ніж започатковувати власний бізнес, необхідно провести значну підготовчу та організаційну роботу. 

«Залучення до організації підприємницької діяльності безробітних є одним з напрямків пошуку підходящої роботи. На прикладах діючих підприємців можна побачити, що кожен може віднайти своє місце у суспільстві, зокрема, запровадивши власну справу», - переконана директор Новодністровської міської філії Чернівецького ОЦЗ Валентина Вовківська.

Учасники семінару мали можливість почути історії успіху підприємців міста, котрі скористалися правом виплати одноразової допомоги по безробіттю для відкриття власного сімейного бізнесу. Люди працюють на себе, на свою сім’ю, та ще й створюють робочі місця для городян.

Також присутні отримали консультації та поради, які допоможуть впевнено почуватись в досить складному та відповідальному бізнес-середовищі.