20 травня 2020 року фахівці Сторожинецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості провели для безробітних  вебінар.

Необхідну інформацію про реєстрацію в державній службі зайнятості (в умовах карантину), учасники вебінару змогли отримати через застосування сучасних інформаційних технологій з уст начальника відділу активної підтримки безробітних Олени Красовської.

Задля поглиблення знань про сучасні методи пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, для безробітних організували вебінар. Зокрема, Йшлося про переваги та недоліки різних джерел інформації про вакансії, а також про те, як уникнути шахрайства при працевлаштуванні.

Безробітні дізналися про можливості онлайн-сервісів державної служби зайнятості, зокрема, навчались користуватись «Електронним кабінетом шукача роботи». Також учасники вебінару змогли проаналізувати перелік вакансій, що можуть їх зацікавити. Усім фахівець служби зайнятості запропонувала допомогу у складанні резюме та підготовці до співбесіди з роботодавцем.

Дистанційне спілкування забезпечив провідний інженер з комп’ютерних систем філії Віталій Панцир.