У Чернівецькій міській філії обласного центру зайнятості проходять онлайн-вебінари для безробітних.

Долучившись до спілкування через Skype зв’язок,  безробітні мають змогу отримати вичерпну інформацію щодо роботи служби зайнятості в умовах карантину, електронних сервісів тощо.

До нинішнього вебінару із загальних питань зайнятості долучилося троє безробітних. Начальник відділу активної підтримки безробітних  Чернівецької міської філії Чернівецького обласного центру зайнятості Тетяна Маслова-Брукер, ознайомила безробітних з станом регіонального ринку праці, умовами нарахування допомоги на випадок безробіття у період карантину,  детально роз’яснила інструкцію реєстрації в електронних кабінетах,  поінформувала про можливості  освітнього порталу та профорієнтаційної платформи державної служби зайнятості, що допомагають шукачам роботи підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці.

Також фахівець зорієнтувала безробітних як ефективно користуватися інтернет-ресурсами з пошуку роботи та наголосила на ефективності рекрутингового підходу у пошуку підходящої роботи в умовах карантину.

На час карантину фахівці служби зайнятості застосовуватимуть  дистанційні форми комунікації, аби безробітні залишалися вдома й були максимально поінформовані з усім спектром послуг служби зайнятості.