В рамках проведення тематичних днів «Нові підходи сприяння зайнятості жінок – шлях до успіху» за участі директора Сторожинецького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Марини Ірініч та 23 безробітних проведено «День відкритих дверей ЦЗ» з питань запобігання і протидії насильству в сім'ї, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків.

Насильство в сім’ї є актуальною проблемою сьогодення. На жаль, необхідно констатувати, що сім’я як осередок суспільства, без підтримки держави та її інституцій, не завжди спроможна виконувати свої головні функції, зокрема щодо забезпечення належного добробуту та виховання дітей. Слід відзначити, що в Україні з часу прийняття законодавчих актів, які регулюють відносини в сімейному середовищі, завдяки зусиллям органів державної та місцевої влади, ряду громадських організацій ужито заходів, які посприяли суттєвим змінам у ставленні суспільства до проблеми домашнього насильства, становленню системи реабілітації осіб, які від нього постраждали, посиленню захисту дітей від насильства у сім’ї та ін.

Під час проведення семінару обговорені проблемні питання негараздів в сім’ї, що саме безробіття та матеріальна нестабільність спонукають до погіршення стосунків між жінкою та чоловіком. М. Ірініч, директор Сторожинецького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спрямувала думку учасників на упередження та недопущення проявів сімейного насильства, звернула увагу на недопущення протиправних дій в сім’ї стосовно дітей. Також відбулася демонстрація фільму на тему подолання насильства в сім'ї.