Міністерством соціальної політики України наказом від 03.06.2019 №851, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02.07.2019 за №717/33688, затверджено форму звітності № 1-ПА (квартальна) «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні» та Порядок подання форми звітності № 1-ПА. Наказ № 851 набрав чинності з дня його офіційного опублікування 23.07.2019 р.

Форма звітності № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні» (далі - форма звітності № 1-ПА) заповнюється:

  • суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні;
  • здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців;
  • надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Форма звітності № 1-ПА подається районним, міським, міськрайонним центрам зайнятості не пізніше 15 числа місяця після звітного кварталу.

Форма звітності № 1-ПА  Звітність «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні»

 

Про затвердження форми звітності № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні» та Порядку її подання