Вбудована мініатюра для 215 роботодавців на Буковині  вже подали до служби зайнятості пакети документів на отримання допомоги по частковому безробіттю

215 роботодавців на Буковині  вже подали до служби зайнятості пакети документів на отримання допомоги по частковому безробіттю. Про це журналістам «Чернівецький промінь» розповіла директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко

20.05.2020
Вбудована мініатюра для Грошову підтримку по частковому безробіттю отримали майже 2,5 тисячі працівників на Буковині.

Коронавірус став перевіркою не лише на міцність імунної системи людини, а й лакмусовим папірцем на готовність бізнесу протистояти викликам економічної кризи. Щоб підприємці змогли втриматися "на плаву", в Україні запровадили програму допомоги по частковому безробіттю.

Грошову підтримку по частковому безробіттю отримали майже 2,5 тисячі працівників на Буковині. Про це журналістам ТОВ «ТРК «ТВА» розповіла директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

 

19.05.2020
Вбудована мініатюра для Більшість українських підприємців скорочують штат та підраховують збитки

Про  підтримку малого та середнього бізнесу  в період карантину, компенсацію по частковому безробіттю, зростання кількості безробітних на Буковині журналістам ТОВ ТРК «ТВА» розповіла директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

13.05.2020
Вбудована мініатюра для На період карантину малий та середній бізнес може отримати допомогу по частковому безробіттю

Представники малого та середнього бізнесу на Буковині можуть скористатися підтримкою служби зайнятості та отримати допомогу по частковому безробіттю. Проте як отримати компенсацію розповіла журналістам ТОВ ТРК "ТВА" директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко

06.05.2020
Вбудована мініатюра для Які є вакансії для безробітних буковинців та як зареєструватися у службі зайнятості

Які є вакансії для безробітних буковинців та як зареєструватися у службі зайнятості. Про це журналістам телеканалу «Чернівецький промінь» розповіла директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

07.04.2020
Вбудована мініатюра для У Чернівцях презентували Державну програму "Доступні кредити 5-7-9%".

До півтора мільйона гривень за низькою відсотковою ставкою строком до 5 років. У Чернівцях презентували Державну програму "Доступні кредити 5-7-9%". Проєкт спрямований на придбання, модернізацію основних засобів виробництва та ремонт виробничих приміщень малих та новостворених підприємств. Директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко презентувала програми підтримки підприємців від державної служби зайнятості. Більше у сюжеті каналу ТОВ ТРК "ТВА"

04.03.2020