Вбудована мініатюра для Які тенденції на ринку праці Чернівецької області

Про нинішні тенденції на ринку праці Чернівецької області розповіла журналістам телеканалу ТВА директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

11.09.2020
Вбудована мініатюра для Чернівецький обласний центр зайнятості оприлюднив перелік вакансій

Телеканал ТВА. "Теми дня". Найбільше потребують вчителів, водіїв та швачок. Чернівецький обласний центр зайнятості оприлюднив перелік вакансій, що користуються найбільшим попитом. 

01.09.2020
Вбудована мініатюра для З початку карантину у Чернівецькій області служба зайнятості зареєструвала 7433 безробітних.

З початку карантину у Чернівецькій області служба зайнятості зареєструвала 7433 безробітних. Це, порівняно з минулим роком, більше на 78%. Натомість знайшли роботу 2484 особи. Це на 50% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Таким чином станом на 17 серпня на обліку перебуває 9943 безробітних буковинців. Про це журналістам ТОВ «ТРК «ТВА» розповіла заступниця директора Чернівецького обласного центру зайнятості Жанна Труфіна.

19.08.2020
Вбудована мініатюра для Точка дотику. Як змінився ринок праці внаслідок карантину?

Як змінився ринок праці внаслідок карантину у Чернівецькій області - про це і не тільки йшлося у програмі "Точка дотику" телерадіоефіру "UA: БУКОВИНА".

15.07.2020
Вбудована мініатюра для У Чернівцях підприємці хочуть отримати компенсацію через безробіття під час карантину

У Чернівецькій області  підприємці звертаються до служби зайнятості, щоб отримати фінансову допомогу по частковому безробіттю за період карантину. Про це йдеться у сюжеті програми "Свідок" телеканалу НТН.

18.06.2020
Вбудована мініатюра для Відтепер допомогу по частковому безробіттю на період карантину можуть отримати також і ФОПи

Про допомогу по частковому безробіттю представникам малого та середнього бізнесу розповіла журналістам телеканалу "Чернівецький промінь" директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

12.06.2020