оп
Вбудована мініатюра для Навчатись ніколи не пізно

Сюжет МТРК "Чернівці". Люди передпенсійного віку із стажем роботи більше 15 років можуть отримати ваучери на навчання і опанувати затребувану нині професію. Чернівецька обласна служба зайнятості продовжує співпрацювати з різними верствами населення задля підвищення їхньої конкурентоспроможності на ринку праці.

 

09.09.2019
Вбудована мініатюра для Чернівецька служба зайнятості продовжує співпрацювати з представниками збройних сил України

Сектор рекрутингу Чернівецької міської філії ОЦЗ укомплектовує вакансії у військових підрозділах ЗСУ. Сюжет МТРК "Чернівці".

06.09.2019
Вбудована мініатюра для У Чернівцях відбувся мотиваційний тренінг для осіб передпенсійного віку

У Чернівцях відбувся моиваційний тренінг для осіб передпенсійного віку, який організувала обласна служба зайнятості. Сюжет МТРК "Чернівці".

22.08.2019
Вбудована мініатюра для ФАХІВЦІ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО «МАРКЕТУ МОВ» У ЧЕРНІВЦЯХ

На Соборній площі м.Чернівці відбувся масштабний фестиваль із вивчення іноземних мов «Маркет мов». Фахівці Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості долучилися до проведення заходу, вони проводили профорієнтаційне тестування для молоді, розповідали про  нові професії, за якими буде попит у найближчому десятилітті.

Коментар журналістам ТОВ «ТРК «ТВА» фахівця Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості Антоніни Бабчук про те, які вимоги сьогодні роботодавці ставлять до працівників.

25.07.2019
Вбудована мініатюра для Новий фах за сприяння служби зайнятості

Історія Ірини Нікорич, котра за сприяння служби зайнятості началася у Рівненському ЦПТО ДСЗ за напрямом "Створення тривимірної графіки у програмі Autodesk 3 ds Max". Нині дівчина працює і задоволена роботою.  Більше - у сюжеті МТРК "Чернівці".

26.06.2019
Вбудована мініатюра для Кар’єрні радники для чого вони потрібні і кого консультують

Телеканал ТВА "Теми дня": Для чого потрібні кар’єрні радники і кого вони консультують - ці питання з’ясовували журналісти телеканалу ТВА.

24.06.2019